< Попередня новина


НАУКОВЦІ НІМЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ ВИВЧАЛИ ВИНОГРАДІВСЬКІ ЛІСИ

  • Автор:  Прес-служба
  • 01.07.2019 13:00 давність новини: 107 дн.
  • Категорія: Загальні новини

Із метою обміну досвідом та налагодження міжнародного співробітництва, директор ДП «Виноградівський лісгосп» Василь Агій організував на базі підприємства робочу зустріч науковців Національного лісотехнічного університету України та Національного парку Берхтесґаден.
Проректор з наукової роботи НЛТУ України Василь Лавний та група наукових співробітників Національного парку Берхтесґаден (Nationalpark Berchtesgaden), що у Баварії, на чолі з директором – доктором Роландом Байєром провели огляд змішаних заплавних лісів у долині річки Боржава, а також вивчали досвід збереження цінного генофонду дуба звичайного на базі Шаланківського лісництва Виноградівського лісгоспу.
У ході зустрічі також обговорили відмінності законодавства у сфері ведення лісового та мисливського господарства України та країн Євросоюзу.
У рамках проекту міжнародної співпраці НЛТУ України та Національного парку Берхтесґаден, робоча група також планує відвідати букові праліси Карпатського біосферного заповідника у межах Тячівського та Рахівського районів.