< Попередня новина


НА БАЗІ ЛІСГОСПУ ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР ІЗ ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

  • Автор:  Прес-служба
  • 24.05.2019 13:06 давність новини: 145 дн.
  • Категорія: Загальні новини

ОСНОВНИМ ПИТАННЯМ ЗІБРАННЯ БУЛА ВАЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На базі ДП «Виноградівський лісгосп» начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Вербовський та головний державний інспектор Мирослав Феделеш провели семінар з питань охорони праці на тему: «Запобігання виробничому травматизму в лісогосподарській галузі».
Лісова галузь є однією з найбільш травмонебезпечних, тому основним питанням, яке розглядали учасники зібрання було використання засобів індивідуального захисту, адже більшість нещасних випадків стається під час лісозаготівельних та вантажно-розвантажувальних робіт. Присутні також мали змогу ознайомитися  з умовами роботи  лісорубів лісозаготівельної бригади з виїздом  на ділянку.
Із метою покращення стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму на підприємстві, у першому кварталі 2019 року виноградівські лісівники витратили понад 130 тисяч гривень на проведення медичного огляду працівників, цільове навчання, забезпечення спецодягом та ін.  Посадовці та робітники відповідних категорій пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці, а також взяли участь у змаганнях вальників лісу, які проводяться щороку до Всесвітнього дня охорони праці задля покращення  професійних навичок, виявлення та усунення можливих ризиків травматизму під час роботи.
Підсумовуючи роботу семінару, Мирослав Феделеш відзначив, що працівники Виноградівського лісгоспу у достатній кількості забезпечені якісним спецодягом та  найсучаснішими засоби індивідуального захисту.