< Попередня новина


10 травня - Міжнародний день Матері!

  • 05.05.2020 22:38 давність новини: 69 дн.
  • Категорія: Привітання

 Естафету привітань від Лідії Зейкан приймає помічник лісничого Шаланківського лісництва Діана Мотрунич. За гороскопом друїдів її деревом є Тополя. До цього знаку належать люди, які народилися з 5 по 13 серпня. Тополя володіє дивовижними рисами характеру, вона не сприймає фальші і намагається уникати людей, з якими їй дискофортно. Тополя водночас не любить багатолюддя, але й не терпить самотності. Протягом дня настрій може мінятися по кілька разів, але це не відбивається на стосунках з близькими, оскільки Тополя дуже вболіває за тих, хто поруч. Сміливість і розсудливість допомагають їй реалізувати себе в житті. Сьогодні вона вирішила привітати з Днем матері жінок-педагогів. І для цього є важлива причина.

Діана Мотрунич:

Як і кожна мама, я хотіла б, щоб мої діти виросли справжніми людьми – працьовити, розумними, самодостатніми і щасливими. Вони змалечку привчаються до праці, і я намагаюся зробити так, щоб праця приносила їм задоволення. Наприклад, я залишаю їх прибирати в хаті, а потім ми разом готуємо для всіх щось смачненьке. Вони дуже люблять млинці з вишневим повидлом!

Якщо мені вдається бути і другом і порадником для своїх дітей, то в цьому велика заслуга моєї мами, педагога за професією. Напередодні Дня матері я хочу привітати всіх жінок, які присвятили своє життя, свої знання, свої таланти вихованню й навчанню дітей. Я щиро бажаю вам міцного здоровя, терпіння і достойної винагороди за вашу надзвичайно потрібну працю.  Хай кожен день приносить вам радість і щастя, а у ваших родинах нехай панує  мир і достаток! Будьте щасливі кожного дня!

І передаю естафету для наступного привітання нашому міцному горішку провідному бухгалтеру  відділу економіки, обліку і звітності Наталії Феєр.