< Попередня новина


10 травня - Міжнародний день Матері

  • 07.05.2020 06:25 давність новини: 68 дн.
  • Категорія: Привітання

 

Сьогодні естафета привітань перейшла від провідного бухгалтера  відділу економіки, обліку і звітності, Горіха за гороскопом друїдів Наталії Феєр до… провідного бухгалтера  відділу економіки, обліку і звітності, Горіха за гороскопом друїдів Наталії Дорогій. Дивовижний світ. Обидві Наталії народилися у один і той самий день. Оскільки роки народження різні, то різним є градус знаходження сонця на небосхилі. Ці особливості позначаються на характеристиках і визначенні долі Горіха. У поточному 2020 році людині, народженій під цим знаком, варто уважно ставитися до своїх робочих ідей, навіть якщо на перший погляд вони здадуться незначними, вторинними або, навпаки, нездійсненними і «наполеонівськими». Багатьом з них судилося здійснитися і принести як солідну матеріальну винагороду, так і зміцнення професійного авторитету.

А зараз побажання від Наталії Дорогій:

Мій старший син зараз у випускному класі спортивної школи. Але не вдома, а далеко від мене – в Угорщині. Син завжди думав і мріяв про футбол і зараз він стоїть близько до здійснення своєї мрії. Є вже три футбольні клуби, які запропонували йому контракт і зараз він вирішує, який обрати і в якій спортивній школі продовжити навчання. Звичайно, я кожного дня думаю, як йому там живеться, переживаю за його успіхи. А молодший син ще маленький – буде вчитися в нашій школі у Великій Копані. Має два захоплення – звісно, футбол (він у своїй команді воротар), і ще його захоплення – велосипед, з якого злазить хіба що, коли лягає спати.

Напередодня свята, хочу побажати всіх благ і міцного здоровя матерям, чиї діти сьогодні далеко від них. Адже хтось навчається далеко, хтось на заробітках… Особливі побажання добра й витримки матерям, чиї діти зараз в армії, а тим більше на сході України, де триває війна. Хай Бог оберігає дітей, де б вони у цей час не були. Щиро бажаю всім матерям щастя й миру  у вашій родині, хай здійсняться ваші найбажаніші очікування, хай завжди буде затишно у ваших оселях. Щиро вітаю вас з Міжнародним днем Матері!

І передаю естафету привітань провідному юрисконсульту підприємства Наталії Матій