< Попередня новина


ВИНОГРАДІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ, ВОЛОНТЕРИ ТА УЧНІ РАЙОНУ ПРОВЕЛИ РОЗЧИСТКУ ТЕРИТОРІЇ ЗАМКУ КАНКІВ

  • Автор:  Прес-служба
  • 10.06.2019 15:34 давність новини: 164 дн.
  • Категорія: Загальні новини

За ініціативи громадського благодійного фонду «Виноградів», сьогодні, 10 червня, пройшла «зелена» акція з розчищення території Виноградівського замку від сміття та захаращення.
Виноградівський замок (Замок Канків), перша згадка про який датується 903 роком, у свій час слугував укріпленим городищем, а зараз до його руїн помилуватися панорамою приходять місцеві жителі.
Метою заходу був не стільки благоустрій історичної пам’ятки району, скільки привернення уваги громадськості до проблеми забруднення довкілля побутовими відходами, а також залучення молоді до активної участі у збереженні природнього середовища та екологічного виховання.
В акції взяли участь понад 20 учнів Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, лісівники Виноградівського лісгоспу та волонтери.
Спільними зусиллями територію було розчищено від чагарників та зайвої рослинності, а також прибрано сміття, яке залишають за собою відпочивальники.
ДП «Виноградівський лісгосп» закликає громадян не смітити на природі, адже це наш спільний дім, який ми залишимо у спадок нашим дітям!