< Попередня новина


Виноградівські лісівники та рятувальники приєдналися до відзначення Європейського тижня спорту в Україні!

  • Автор:  Прес-служба
  • 12.09.2018 09:18 давність новини: 313 дн.
  • Категорія: Загальні новини

Учасники заходу привітали один одого з прийдешніми професійними святами та зіграли товариський матч із міні-футболу

Україна вперше отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії. Європейський тиждень спорту, святкування якого розпочалося 8 вересня 2018 року, є однією з ключових подій у сфері європейської інтеграції України у галузях фізичної культури та спорту і має на меті популяризацію спорту та фізичної активності по всій Європі.
Фізична активність на робочому місці – одна з основних тем, на яких фокусується Європейський тиждень спорту.
З цієї нагоди працівники державного підприємства «Виноградівське лісове господарство» та державної пожежно-рятувальної частини №6 ДСНС України організували товариський матч з міні-футболу.
Лісівники та рятувальники не раз пліч-о-пліч боролися з лісовими пожежами та ліквідовували наслідки стихій, організовували спільні рейди та навчання, проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням.
Тому символічно, що День працівника лісу та День рятівника в Україні відзначають в один час. 
«Робота рятівників та лісівників пов’язана з високим ступенем ризику травматизму, тому рівень їх фізичної підготовки вкрай важливий. Завдяки таким неформальним заходам можна не лише налагодити співпрацю між відомствами, а й покращити стан здоров'я та самопочуття працівників» - вважає головний лісничий ДП «Виноградівський лісгосп» Дмитро Зейкан.
Після матчу гравці привітали один одного з прийдешніми професійними святами та висловили бажання започаткувати традицію щодо проведення подібних змагань.