< Попередня новина


Напередодні професійного свята лісівники підкорили Говерлу

  • Автор:  Прес-служба
  • 09.09.2018 14:42 давність новини: 316 дн.
  • Категорія: Загальні новини

Команда Виноградівського лісгоспу взяла участь у сходженні на найвищу вершину України - гору Говерла.
Підкорення вершини було приурочене до Дня працівника лісу, який щорічно відзначається у третю неділю вересня.
Начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга зібрав команду сміливців серед директорів держлісгоспів області, представників галузевої профспілки, засобів масової інформації та громадських активістів. 
Валерій Іванович у спільній справі згуртував колег-лісівників та журналістів та ще раз підтвердив слова Володимира Висоцького з "Пісні про друга". Адже в горах, як ніде краще, ми можемо зрозуміти, хто з нами поруч - справжній друг, чи чужа людина. Чи ризикне твій товариш заради тебе, подасть руку допомоги або покине напризволяще. 
Тому саме на вершині Говерли було зрозуміло, що такий підйом - це не лише можливість вдихнути кришталево чисте повітря та споглядати на чудові краєвиди українських Карпат. Перш за все - це випробування на міцність команди, на згуртованість та силу духу.
І тут лісівники вкотре довели, що вони - велика родина, у якій однаково цінний кожен працівник. У якій, не зважаючи на посаду, сильніший подасть руку слабшому, у якій ніхто нікого не покине у важкій ситуації. 
Тримаючи прапор над горами, учасники не лише пишалися своїм маленьким досягненням, але й своєю нелегкою працею. Адже попри всі політичні спроби скомпроментувати лісову галузь, з висоти двох тисяч метрів усім добре видно, що карпатські ліси здорові та доглянуті. І допоки лісівники разом - так воно буде і надалі!