< Попередня новина


Майже 200 мішків сміття зібрали сьогодні учасники акції "Чисті Карпати"!

  • Автор:  Прес-служба
  • 27.09.2017 16:18 давність новини: 3 р.
  • Категорія: Загальні новини

Сьогодні, 27 вересня, було проведено акцію з очищення лісів від побутових відходів, яку ініціювало ДП "Виноградівське лісове господарство". Крім працівників лісгоспу, в акції взяли участь учні та педагоги Виноградівської ЗОШ №6, працівники Великокопанської сільської ради та кілька активних громадян.
Акція проходила на узбіччі автошляху між селами Велика Копаня та Широке Виноградівського району Закарпатс
ької області. Було зібрано майже 200 мішків сміття, серед якого найбільшу кількість складали порожні пляшки та упаковки від цигарок, які водії викидують з вікна автомобілів. 
Варто зазначити, що акція привернула увагу місцевих жителів, грибників та подорожуючих, котрі з цікавістю спостерігали за тим, яку кількість сміття зібрали на відносно невеликому відрізку шляху.
Ми дякуємо всім учасниками та свідомим громадянам за участь та закликаємо берегти природу для нас і наших нащадків. Пам"ятайте, що залишене вами сміття буде розкладатися в природі не один десяток років! Тому, не забувайте зібрати та утилізувати сміття після відпочинку в лісі. А якщо ви "прихопите" з лісу хоч один пакет сміття, йдучи по гриби чи на пікнік, то не лише подасте гарний приклад для наслідування оточуючим, а й зробите свій особистий внесок у збереження екології краю!