< Попередня новина


«Лісова школа» Виноградівського лісгоспу прийняла нових гостей!

  • Автор:  Прес-служба
  • 05.10.2018 15:15 давність новини: 256 дн.
  • Категорія: Загальні новини

Цього разу на урок завітали майже 30 учнів 4-А та 4-В класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у супроводі класного керівника Чуки Тетяни Богданівни та вихователя групи продовженого дня Козушки Світлани Юріївни.
Дітлахи були напрочуд активними, задавали безліч питань про природу та ліс, навипередки розв’язували задачі та жваво грали в інтерактивні ігри.
«Що дає людина лісу?», «Скільки тварин живе у наших лісах?», «Як лісівники охороняють дерева і для чого їх вирубують?», «Скільки років живе дерево?» - на всі ці питання відповідав юним гостям Василь Омелянович Агій, директор підприємства, а також на практиці показав, як визначити вік дерева по річних кільцях на прикладі виставкових стовбурів різних порід. 
Василь Омелянович подарував у фонд бібліотеки «Лісовий буквар», щоб школярі могли отримати знання про ліс у доступному для них форматі.
Як посадити ліс, як його виростити та доглядати розповів головний лісничий підприємства Дмитро Зейкан. 
Хлопці пробували самостійно визначити діаметр стовбура мірною вилкою та з цікавістю спостерігали за процесом маркування дерев клеймом, а допитливі дівчата тим часом розглядали огороджений мурашник.
На завершення, Лідія Зейкан показала учням «екологічний смітник» та закликала присутніх дотримуватися чистоти в лісі і на природі, а також виховувати в собі відповідальне ставлення до навколишнього середовища.
Колектив ДП «Виноградівський лісгосп» запрошує всіх бажаючих відвідати урок у «Лісовій школі»! Пишіть на нашу офіційну сторінку в мережі Facebook, на електронну скриньку vin_dlg@zakarpatlis.gov.ua, або телефонуйте за номером 2-14-35. Будемо раді бачити усіх!