< Попередня новина


Лісівники Виноградівщини взяли участь в екологічній конференції

  • Автор:  Прес-служба
  • 10.08.2018 15:58 давність новини: 224 дн.
  • Категорія: Загальні новини

10 серпня 2018 року у м. Виноградів під головуванням директора департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації Сергія Рішка та заступника департаменту Михайла Гайдура проведено екологічну конференцію на тему: «Навколишнє середовище та сталий розвиток Закарпатської області. Охорона, використання та відтворення тваринного світу. Регулювання чисельності диких видів тварин на Притисянській низовині з метою контролю за епізоотичним їх станом». 
У ході конференції виступив заступник начальника відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу навколишнього середовища департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації Остап Цапулич, який проінформував присутніх про навколишнє середовище та сталий розвиток Закарпатської області; охорону, використання і відтворення тваринного світу.
Головний спеціаліст Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Соболівський доповів про стан ведення мисливського господарства на території області та підсумки роботи за 2017 рік.
В.о. провідного мисливствознавця ДП «Виноградівський лісгосп» Юрій Дзяпко доповів про регулювання чисельності диких видів тварин на Притисянській низовині з метою контролю за епізоотичним їх станом.
Під час конференції обговорили також засоби боротьби з АЧС та інші актуальні екологічні питання.