< Попередня новина


ЛІСІВНИКИ ТА ГУРТКІВЦІ ЕКОЦЕНТРУ ВИНОГРАДОВА ПРОВЕЛИ СПІЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

  • Автор:  Прес-служба
  • 23.12.2019 20:04 давність новини: 106 дн.
  • Категорія: Загальні новини

Сьогодні гуртківці Виноградівського Екоцентру під керівництвом методистів вчилися майструвати різдвяні композиції з гілочок вічнозелених рослин та декоративних матеріалів.
Керівник гуртка „Флористика і фітодизайн в інтер'єрі” Галина Чабрун пояснила дітлахам, що такий власноруч зроблений «хвойний букет» може слугувати повноцінною новорічною прикрасою будинку та замінити ялинку, яких щороку нелегально вирубують у великій кількості заради тижневої розваги.
У свою чергу працівники Виноградівського лісгоспу, які завітали на майстер-клас, розповіли присутнім, як відрізнити легальну ялинку від тієї, яка добута злочинним шляхом.
Матеріал для декору – гілочки ялинок, сосен, кедра, кипарису та інших рослин лісівники також принесли з власного подвір’я.
Поринувши у святкову атмосферу, учні вправно підбирали гілочки та прикраси до майбутнього шедевру та насолоджувалися хвойним ароматом, який швидко заповнив собою приміщення.
І хоч основа для букетів у всіх була майже ідентична, однак творча уява та індивідуальність вилились у надзвичайно різноманітні та креативні композиції, доповнені частинкою тендітної дитячої душі…