< Попередня новина


Лісівники навчалися новим держстандартам

  • Автор:  Прес-служба
  • 22.12.2018 15:01 давність новини: 178 дн.
  • Категорія: Загальні новини

Працівники ДП «Виноградівський лісгосп» взяли участь у навчаннях за новою системою стандартизації, що проводилися Українським центром підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс», адже з 1 січня 2019 року в Україні втрачають чинність ГОСТи, які були затверджені до 1992 року та вводяться в дію нові державні стандарти.
Навчання проводилися з метою вивчення практичного застосування національних, гармонізованих з європейськими, стандартів при прийманні і відпуску лісоматеріалів. Лекції проводили голова та заступник голови технічного комітету стандартизації – 18 «Лісові ресурси», представники ДП «ЛІАЦ», викладачі кафедри технології.
Впродовж терміну навчання розглядалося законодавство України у сфері стандартизації, система стандартів у лісовій промисловості. Зокрема, значну увагу було приділено методикам обміру та обліку лісоматеріалів, класифікації лісоматеріалів за якістю, визначенню та вимірюванню вад деревини. Також було розглянуто порядок використання засобів системи електронного обліку деревини після переходу на нові стандарти.