< Попередня новина


FSC- П’ятниця 2017!

  • Автор:  Прес-служба
  • 29.09.2017 10:51 давність новини: 3 р.
  • Категорія: Загальні новини

У рамках акції «FSC – П’ЯТНИЦЯ 2017» працівниками Державного підприємства «Виноградівське лісове господарство» проведено лекцію з учнями Виноградівської ЗОШ №6 на тему відповідального користування лісовими ресурсами. Для кращого засвоєння матеріалу і усвідомлення важливості збереження природи, лекцію було проведено в лісовій рекреаційній зоні, яку облаштували лісівники. 
Особливу увагу було приділено темі взаємодії людини і природи. Обговорювали правила поведінки на природі: що потрібно робити, і чого робити не можна. Розповідали і про наслідки лісових пожеж, і про засмічення людьми довкілля. Щоб зробити свій маленький внесок у покращення екології краю, учні, вчителі та працівники лісгоспу разом зібрали майже 200 мішків сміття з узбіччя дороги та в лісовій зоні. До акції приєдналися також місцеві жителі та працівники держустанов. Місцеві школярі не вперше беруть участь у заходах зі збереження природи: багато хто з них разом з лісівниками брав участь у весняних посадках лісових культур, а також у зборі насіння лісових порід.
Також з дітками було проведено конкурс: найактивніші учасники, що назвали найбільше виробів з деревини, отримали подарунки.
Розповіли школярам і про важливість FSC-сертифікації . Вони були приємно вражені, дізнавшись, що місцеве лісогосподарське підприємство відповідає міжнародним стандартам ведення лісового господарства та має даний сертифікат. На завершення, учні пообіцяли взяти участь у фото-квесті «Я обираю - FSC» та поділитись інформацією про FSC з друзями.