< Попередня новина


День молоді у "лісовій школі"

  • Автор:  Прес-служба
  • 24.06.2018 16:48 давність новини: 1 р.
  • Категорія: Загальні новини

У неділю, 22 червня 2018 року, у парку Перені м. Виноградів відбулося святкування Дня молоді.
У програмі свята були різні цікаві заходи, метою яких було залучення молодого покоління до активного відпочинку: майстер-класи із танців, веселі змагання та конкурси, флеш-моб, атракціони для діток, планер художників, ярмарок майстрів хенд-мейду, фотозони та концертна програма.
ДП «Виноградівський лісгосп» на святі представив «Лісову школу».
Завдяки клопіткій праці та креативу виноградівських лісівників, гості свята мали змогу відволіктись від соціальних мереж, інформаційних технологій та сповна насолодитися відпочинком на природі.
Для маленьких слідопитів були підготовлені фотокартки тварин, котрі треба було  співставити з їх назвами або слідами, які вони залишають,  що сприяло розширенню знань про навколишній тваринний світ.
Любителі спортивних ігор мали можливість позмагатися у стрільбі з імпровізованого лука , випробувати свою влучність у грі «Городки» та іграх з кільцями.
Багато охочих спробували себе у художній творчості: малювали тваринок та природу. За найкращий малюнок рисі учениця першого класу Улянка, окрім солодощів та значка з логотипом закарпатських лісівників, отримала в подарунок «Лісовий буквар» і пообіцяла брати участь у наступних конкурсах дитячого малюнку, які організовує Виноградівське лісове господарство.
Чимало дітлахів зібралося навколо намету лісгоспу: хтось власноруч робив собі медаль із дерева, хтось роздивлявся опудала диких тварин, хтось плів віночки із хвойних гілочок, а найменші гості складали еко-конструктор.
Несподіваним був візит колеги з Канівського лісгоспу Черкаської області, яка також залюбки взяла участь в інтерактивних іграх.
Щоразу на різного роду фестивалях «Лісову школу» відвідує дедалі більша кількість дітей та дорослих. Це дає надію на те, що любов до лісу не затьмарили новітні ґаджети і молоде покоління готове вчитись співіснувати з природою, оберігати її та надасть перевагу безпечному відпочинку на свіжому повітрі.