Важливим завданням ведення мисливського господарства є збереження оптимальної кількості тварин і створення для них сприятливих умов. Надмірна, нерегульована чисельність тварин може принести значну шкоду лісовим насадженням.
На території лісгоспу було проведено мисливське упорядкування із складанням проекту організації і розвитку мисливського господарства.
Значного пошкодження лісових культур дикими тваринами на території лісгоспу не виявлено, але в місцях значної концентрації диких тварин, необхідно в культурах ревізійного періоду перших років виставляти огорожу.
На ревізійний період запроектовані такі обсяги біотехнічних заходів: закладання кормових полів – 9,6 га, вирощування ремізів – 4,3 га, встановлення годівниць – 21,2 га, обладнання підгодівельних майданчиків – 2,3 га, встановлення солонців 70 шт.
Лісовпорядкуванням в лісгоспі виділено 146,1 га захисних реміз, біополян та кормових полів.
Рекомендації з експлуатації окремих видів мисливської фауни приведені в проекті мисливського упорядкування лісгоспу. Лісгосп повинен проводити контроль за дотриманням правил відстрілу мисливської фауни.